Nasze trasy - Euro-Bus

8 lutego 2021

Jeśli zastanawiasz się, którą firmę wybrać, Euro-Bus to świetne rozwiązanie. Poza transportem osób zajmujemy się także przeprowadzkami i zaopatrzeniem sklepów w artykuły spożywcze. Oferujemy przewozy do Hiszpanii i Francji. Zabieramy pasażerów i przesyłki z wielu miast w Polsce.

Nasze autokary i busy wyposażone są w:

 • klimatyzację,
 • ogrzewanie,
 • komfortowe, regulowane fotele
 • telewizory.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące świadczonych przez nas usług, skontaktuj się z nami. Chcesz wyruszyć z miejsca, którego nie ma w planie trasy? Jak najbardziej jest to możliwe. Zadzwoń i wspólnie wyznaczymy dogodną dla Ciebie lokalizację.

Przewozy do Hiszpanii

Flota, którą dysponujemy, to autokary marki Mercedes Sprinter. Są to wygodne i przestronne busy, które bezpiecznie zawiozą Cię do celu Twojej podróży. Przewozy do Hiszpanii oraz transport do Francji to nasza specjalność. Wieloletnie doświadczenie firmy Euro-Bus to gwarancja niezawodności i wysokiej jakości oferowanych usług.

Proponujemy kilka różnych tras, żeby pasażerowie mogli wybrać taką, jaka najbardziej im pasuje. Zatrzymujemy się między innymi w La Jonquerze, Gironie, Barcelonie i Walencji. Ostatnim przystankiem i zarazem celem podróży w każdym przypadku jest Madryt. Interesuje Cię inne miejsce? Skontaktuj się z nami i omówimy wszystkie szczegóły przewozu oraz dostępne opcje. Jeśli szukasz przejazdu na trasie Polska – Hiszpania, autokar lub bus to bardzo dobre rozwiązanie.

Bezpieczny i wygodny transport do Francji

Specjalizujemy się także w transporcie do Francji. Przejeżdżamy między innymi przez Strasburg, Lyon, Avignon i Bordeaux. Zabieramy pasażerów i przesyłki z wielu miast w Polsce, na przykład z:

 • Rzeszowa,
 • Krakowa,
 • Katowic,
 • Wrocławia,
 • Zgorzelca.

W przypadku wyjazdów grupowych lub nadania większej liczby paczek istnieje możliwość negocjacji ceny. Zachęcamy do współpracy i skorzystania z usług firmy Euro-Bus.

Jeśli szukasz firmy, która oferuje przewozy do Francji i transport autokarem na trasie Polska – Hiszpania, to wybierz nasz profesjonalizm i doświadczenie. Na pewno się nie zawiedziesz i dotrzesz bezpiecznie oraz komfortowo do celu swojej podróży!

Główna trasa w Polsce:

 1. Jarosław, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec.
 2. Tarnobrzeg, Mielec, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec.

Dojeżdżamy do większości miast na podkarpaciu.

Istnieje możliwość przejazdu przez inne miejscowości po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.


Główne trasy w Hiszpanii:

 1. La Jonquera, Figueres, Girona, Vic, Mollerusa, Manresa, Lleida, Fraga, Zaragoza, Almunia de Dona Godina, Madryt.
 2. La Jonquera, Figueres, Girona, Barcelona, Tarragona, Castellon de la Plana, Sagunto, Walencja, Tarancon, Madryt.
 3. Irun, San Sebastian, Pamplona, Zaragoza, Madryt.
 4. Irun, San Sebastian, Bilbao, Vitoria Gasteiz, Burgos, Segovia, Madryt.
 5. Irun, San Sebastian, Bilbao, Vitoria Gasteiz, Burgos, Madryt.

Istnieje możliwość przejazdu przez inne miejscowości po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.


Główne trasy we Francji:

 1. Strasburg, Miluza, Belfort, Besancon, Beaune, Chalon sur Saone, Macon, Villefranche sur Saone, Lyon, Valence, Montelimar, Orange, Avignon, Nimes, Montpellier, Beziers, Narbonne, Perpignan.
 2. Strasburg, Miluza, Belfort, Besancon, Beaune, Chalon sur Saone, Macon, Villefranche sur Saone, Lyon, Valence, Montelimar, Orange, Avignon, Nimes, Montpellier, Beziers, Narbonne, Tuluza, Tarbes, Pau, Bayonne, Biarritz.
 3. Strasburg, Miluza, Belfort, Besancon, Beaune, Chalon sur Saone, Moulins, Montlucon, Gueret, Angouleme, Bordeaux, Bayonne, Biarritz.
 4. Strasburg, Miluza, Belfort, Besancon, Beaune, Chalon sur Saone, Moulins, Clermont Ferrand, Brive la Gaillarde, Montauban, Agen, Marmande, Mont de Marsan, Dax, Bayonne, Biarritz.
 5. Strasburg, Miluza, Belfort, Besancon, Beaune, Chalon sur Saone, Moulins, Clermont Ferrand, Brive la Gaillarde, Periguex, Libourne, Bordeaux, Parentis en Born, Labouheyre, Bayonne, Biarritz.

Istnieje możliwość przejazdu przez inne miejscowości po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Istnieje możliwość negocjacji cen przy grupowych wyjazdach oraz podczas nadania większej ilości przesyłek.